Vroutek - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Možnosti ubytování

Ubytování je poskytováno v 1. a 2. patře budovy. Pokoje jsou zde různé, od jednolůžkových až po čtyřlůžkové. Součástí obytných prostor je kulturní místnost, vybavená pro možnost sledování televize, která zároveň slouží  jako jídelna klientů. Ke kulturní místnosti patří i terasa, kterou je možno využívat celoročně. Klienti dále mohou využít k odpočinku zahradu, která je situovaná za budovou. Na zahradě je zastřešený prostor, kde lze trávit volný čas.

V 1. patře budovy je 9 dvoulůžkových pokojů, 4 pokoje čtyřlůžkové a jeden třílůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny polohovacími postelemi, nočními stolky a šatními skříněmi. V každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou, poličky, věšáky a jídelní stoly se židlemi. Na patře je jedna centrální koupelna s WC, na chodbě pak dalších 5 společných WC. V 1. patře je také sesterna.  Je zde i společenská místnost s venkovní terasou, s televizorem a DVD přehrávačem, která slouží k odpočinku a zábavě klientů. Na chodbě je kuchyňská linka s lednicí pro potřeby klientů a na několika místech je zřízeno příjemné posezení.

V 2. patře budovy je celkem sedm pokojů, z toho dva jednolůžkové, čtyři dvojlůžkové a jeden třílůžkový. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchou, umyvadlem a WC. Jednolůžkové pokoje mají jednu svojí společnou koupelnu. Pokoje jsou nově zařízené, vybavené postelemi, nočními stolky, velkými šatními skříněmi, poličkami, jídelními stoly, židlemi a podle potřeby věšákovými stěnami.

Dále je v 2. patře kancelář a sociální zařízení pro ošetřující personál, kuřárna klientů a kuchyňská linka s lednicí pro potřeby klientů. Chodba je vybavena opět věšákovými stěnami a židlemi pro společná posezení.

V přízemí budovy je jídelna pro zaměstnance a klienty, prádelna, dílna pro volnočasové aktivity, kanceláře.