Vroutek - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Aktuality - !!Aktuální zprávy z Domova!!

Momentálně je situace u nás v Domově stabilizovaná, všichni jsme zdraví, nikdo nejeví žádné příznaky jakéhokoliv virového onemocnění a nikdo zde doposud (3x ťukáme) nemoc Covid-19 neprodělal. A abychom Vaše blízké a lidi, které se o ně starají udrželi v bezpečí, děkujeme Vám, že budete nadále dodržovat nastavená pravidla.
Stále u nás platí přísný ZÁKAZ NÁVŠTĚV, který je nyní již nařízen i ministerstvem zdravotnictví. Klientům jsme důrazně doporučili neopouštět areál Domova. Zkrátka se snažíme rizika spojená s pobytem klientů mimo zařízení eliminovat na úplné minimum.
Pokud budete chtít poslat svým blízkým BALÍK, prosím, počítejte s tím, že bude balík rozbalen sociální pracovnicí a veškerý obsah bude před přesunem na oddělení VYDESINFIKOVÁN!!! Toto zohledněte i při výběru věcí zaslaných Vašim blízkým.
A abyste si Vy a Vaši blízcí žijící u nás ukrátili čas bez návštěv, připomínám možnost telefonického kontaktu prostřednictvím příslušné sesterny☎️ Sesterna I. - 604 588 711 a Sesterna II.- 736 760 157, nebo videohovoru přes darovaný tablet s telefonním číslem 775 892 383. V případě videohovoru si, prosím, nejdříve na příslušné sesterně domluvte čas hovoru. Pracovníci tyto hovory zprostředkovávají při svých standardních pracovních povinnostech, přičemž péče o klienty je prioritní a musí být zachována.
Děkujeme za pochopení a trpělivost. Zachovávejte nám stále přízeň a držme si všichni palce! ✊
Markéta Sosnová

Datum vložení: 12. 10. 2020 15:04
Datum poslední aktualizace: 12. 10. 2020 15:05
Autor: Mgr. Simona Svítková