Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Služba byla finančně podpořena Ústeckým krajem

Ústecký kraj

Najdete nás také zde

facebookDobří andělé

Datum a čas

Dnes je středa, 24. 2. 2021, 18:05:20

Aktuální počasí

Počasí dnes:

24. 2. 2021

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo. Denní teploty 13 až 17°C, při nízké oblačnosti kolem 8°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Svátek

Svátek má Matěj

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 122
TÝDEN: 490
CELKEM: 189584

Mobilní verze

mobilní verze

Obsah

PODĚKOVÁNÍ

Typ: ostatní
Po pár dnech, kdy jsme si všichni trochu odpočinuli, se můžeme naplno vrátit do práce. Každopádně byl nějaký ten čas na bilancování a osobní zhodnocení celé situace v Domově. Zatím se nám stále daří (3x ťukám) Domov před nákazou chránit a děláme stále maximum, aby se na tomto nic nezměnilo. Touto cestou bych ještě chtěla znovu poděkovat všem, kteří nás dlouhodobě podporují, fandí nám a pomáhají. V době naší dobrovolné karantény nám slova vděku a podpory pomáhala překonat drobné krize, ještě před jejich vypuknutím... Děkuji všem, kteří nás zásobovali všemožnými dobrotami k jídlu, pití, čtení i pro naši bezpečnost. Touto cestou bych chtěla poděkovat firmě @STÄGER INOVAC PACKAGING s.r.o., která nám věnovala jednorázové ochranné štíty, které jsme využili nejen při odběrech vzorků pro testování na COVID-19. Také děkujeme firmě Nordbeans a Eliška Neumannová za kávu! Dále děkujeme spolku VEEV, z.s. a paní Eva Učíková za výtečné ovoce a jiné dobroty! Dále děkujeme paní Denise Musilové za všechny dobroty, které nám zde pomohly vydržet s plnými břichy a v dobré náladě. Dále děkujeme všem našim pracovníkům, kteří byli mimo zařízení a zásobovali nás různými druhy dortů, beránků, mazanců apod. Díky patří ještě jednou také paní Eva Masárová za svatební dort.
Dále děkujeme za vynikající koláčky Lenka Jasanova a její rodině, byly výtečné!!! Pokud jsem na někoho zapomněla, věřte, že to nebyl zlý úmysl...
Největší poděkování si však zaslouží celý tým, který zde společnými silami zvládl udržet chod Domova bez omezení, a to díky tomu, že každý dělal něco bez ohledu na čas a únavu! Smekám!!! Klienti si tu dobu s námi jistě užili a běžně rodinná atmosféra byla o to rodinnější!!!
Hana Popová , Šárka Wirthová, František Hrdlička, Dana Rácová, Růžena Hlavatá, Eva Sárköziova, Simča Matušová, Iveta Špatenková, Petra Vyskočilová, Marcela Michalová, Jitka Vyskočilová, Jiřina Hodačová, Jiřina Röslerová, Lenka Strnadová a Renata Bláhová - Vám všem patří velké DÍKY!!!
Zůstávejte s námi a držte nám palce, ať je naše veškeré úsilí oceněno bezpečím všech v Domově!!! Markéta Sosnová

Vytvořeno: 23. 4. 2020
Poslední aktualizace: 23. 4. 2020 09:49
Autor: