Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Služba byla finančně podpořena Ústeckým krajem

Ústecký kraj

Najdete nás také zde

facebookDobří andělé

Datum a čas

Dnes je sobota, 27. 2. 2021, 11:35:39

Aktuální počasí

Počasí dnes:

27. 2. 2021

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 700m srážky sněhové. Denní teploty 5 až 9°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Svátek

Svátek má Alexandr

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 86
TÝDEN: 1073
CELKEM: 190167

Mobilní verze

mobilní verze

Obsah

DOBROVOLNÁ KARANTÉNA DEN 7.

Typ: ostatní
Dnešním dnem jsme se dostali do poloviny našeho dobrovolného pobytu zde v Domově. Vzhledem k počasí jsme opět volné chvíle strávili venku a moc jsme si toho počasí užili. Klienti se věnovali svým koníčkům, jako je pletení, čtení a relax s cigaretou na vzduchu.
Tento den byl ovšem velmi speciální hned z několika důvodů. Jedním bylo poděkování a proviant od spolku VEEV, z.s. , který nás velmi potěšil a dojal. Děkujeme za všechny dobroty a ovoce, na kterém si jistě pochutnáme! Děkuji také hlavně paní Eva Učíková a jejím dalším parťákům za její aktivity a za vše, co pro naše děti a celkově život v regionu dělá. Velmi dobrá a neocenitelná práce!!! Také děkuji paní Nikola Strnadová za krásný a výborný dort a rohlíčky, moc jsme si pochutnali a velmi nás potěšil!!!
A dalším důvodem bylo překvapení, které jsme všichni společně připravili dvěma z nás. Náš pan technik a naše zdravotní sestřička měli mít v tento den svatbu, která se ovšem z důvodu nouzového stavu nemohla konat. A protože je pro pracovníky důležité zrelaxovat se a projít jakousi psychohygienou, aby měli dostatek energie a sil do dalších dnů, měli jsme naplánované grilování ve večerních hodinách (po práci), rozhodli jsme se jim onu svatbu uspořádat, aniž by cokoliv tušili. A protože svatba má nějaké "náležitosti", i tato svatba je měla! Děkuji touto cestou za spolupráci všem zúčastněným, děkuji dále paní Eva Masárová za krásný a výtečný svatební dort!!!Novomanželům přeji mnoho štěstí ve společném životě ve svazku platném prozatím jen v areálu Domova!
A nyní hurá do druhé poloviny naší karantény, která se snad na jejím konci ukáže jako smysluplná a přínosná!!! Prosím, zůstaňte v myšlenkách s námi!
Všem přeji jménem svým i jménem všech obyvatel Domova krásné Velikonoce a žádám Vás, buďte na sebe v zájmu Vašich blízkých opatrní a dodržujte pravidla tak, aby se tento zlý sen spojený s epidemií stal co nejdříve minulostí! Děkuji, za Domov pro seniory Vroutek Markéta Sosnová

Vytvořeno: 10. 4. 2020
Poslední aktualizace: 10. 4. 2020 13:08
Autor: